حذف طرح تشویقی مکالمه رایگان ایرانسل جهت شارژ شگفت انگیز

کدهای دستوری ایرانسل دائمی و اعتباری

کدهای وایمکس ایرانسل 

دانلود بازی شبیه ساز کشاورزی اندروید کلیک کنید

آیا دوستان عزیز شما بخاطر فعال کردن طرح تشویقی مکالمه رایگان ایرانسل از بخش ایرانسل من دیگر نمی توانید شارژ شگفت انگیز بزنید ؟

برای شما راه کاری دارم که می توانید به راحتی این مشکل را حل کنید . در این پست انواع کدهای دستوری ایرانسل را نیز جهت استفاده شما عزیزان قرار داده ام که امیدوارم مورد استفادهی شما قرار بگیرد.

کدهای دستوری ایرانسل من 

  • راه کار حذف طرح تشویقی مکالمه ایرانسل

خب کاربران عزیز جهت حذف این طرح تشویقی مکالمه رایگان ایرانسلی و انجام شارژ شگفت انگیز شما باید یک پیامک خالی به شماره 7000 ارسال کنید تا این طرح حذف شود . البته این نکته اینجا وجود دارد که برای حذف این طرح تشویقی راه کار کامل وجود ندارد و این کار فقط به مدت یک هفته انجام می شود که جهت حذف باید این کار را هر هفته انجام دهید .

  • توجه :

 در گوشی های اندرویدی جهت ارسال اس ام اس خالی که ارسال نمی شود باید یک نقطه . داخل پیامک نوشته و ارسال کنید که این پیامک به عنوان خالی بحساب می آید .

  • کد های دستوری امور مشترکین اعتباری ایرانسل 

کد سیمکارت اعتباری ایرانسل

  • کدهای دستوری امور مشترکین دائمی ایرانسل

 کد دستوری سیمکارت دائمی ایرانسل

  • کدهای دستوری اینترنت ایرانسل

کد دستوری اینترنت ایرانسل

  • کدهای دستوری اتصال به درگاه بانک ها 

کد دستوری اتصال به درگاه بانک ها

خب دوستان و کاربران عزیز این پست ایرانسلی ویژه شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است و در صورت نظر داشتن و افزودن مطالب بیشتر منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم . با آرزوی موفقیت برای شما کاربران عزیز امیدوارم که این پست ایرانسلی مورد جلب توجه شما قرار گرفته باشد .

????? ?? : ,