دانلود HER Story بازی ماجراجویی داستان او اندروید + دیتا

آپدیت جدید Her Story v1.2.6 Full بازی داستانی “داستان او” اندروید

دانلود بازی ایرانی مهمانی اصغر اقا اندروید کلیک کنید


Her Story بازی جدید و فوق العاده زیبا در سبک بازی های ماجراجویی و ویدئویی از استودیوی بازیسازی Sam Barlow برای اسمارت فون است که راز این بازی در سال 1994 اتفاق می افتد ؛ درست وقتی که هانا اسمیت ، کاراکتر اصلی بازی با مراجعه به پلیس خبر ناپدید شدن شوهرش را خبر می دهد و بعد از مدتی بخاطر دلایلی نامعلوم شوهر او به قتل رسیده و بخاطر این جریان پلیس در مقاطع زمانی مشخصی از هانا بازجویی می کند . شما در این بازی مقابل فیلم های کوتاه بازجویی هانا قرار می گیرید که باید به کشف حقیقت این مسئله بپردازید . صحنه بازی Her Story بر روی صفحه ی نمایش یک کامپیوتر قدیمی در جریان است و شما به عنوان کاربر مهمان این کامپیوتر می تواند با جستجو در فایل ها ویدئوهای مختلف مربوط به هانا را یافته و مشاهده کنید که در ضمن فایل ها در بازی به صورت از پیش تعیین شده در اختیار شما قرار داده نشده است و باید با جستجوی کلمات کلیدی (کلماتی که هانا در بازجویی ها از آن ها استفاده کرده) می توان به فیلم های جدید و بیشتر را پیدا کرد .

بازی داستان HER Story اندروید 

همه ویدئوها تقریبا 270 مورد هست که البته هر یک خیلی کوتاه بوده و بیشترش تا 1 دقیقه طول می کشند . در شروع بازی کلمه ی کلیدی قتل (Murder) را در اختیار شما می گذارد و بقیه ی ماجرا را باید خودتان پیدا کنید . با جستجوی کلمه ی قتل 5 فایل ویدئویی پیدا می شود که باید کارتان را با آن ها شروع کنید . چون ویدئوها بر حسب اسم پیدا می شوند هیچ ربطی به هم ندارند و ممکن است فیلم بازجویی ها در روزهای مختلف باشند و شما را گمراه کنند و در اینجاست که شما باید چالش بیشتری انجام داده و با توجه به کلمات و سخنان هانا ، به دنبال کلمات کلیدی جدید بگردید تا فایل های بیشتری پیدا کنید . ویژگی های دیگری هم وجود دارد که کار شما را تا حدی ساده تر می کند . برای مثال هر ویدویی را که دیده باشید تیک خاص روی آن برداشته می شود تا متوجه شوید که قبلا آن را دیده اید و همچنین می توانید از ویدئوهایی که به نظرتان مهم هستند آرشیو جداگانه ای بسازید و حتی کلمات کلیدی خاص خودتان را بر روی هر یک قرار دهید تا برای جستجو در آینده راحت تر باشد . هر بازیکنی ممکن است جستجوهای مختلفی نسبت به دیگر بازیگران داشته باشد که همین سبب می شود شکل گیری داستان برای هر شخص متفاوت باشد .


هانا در طول بازی Her Story ، به تعریف دو قسمت از زندگی خود که شامل کودکی و جوانی است می پردازد و هر یک به نحوی با دیگری در ارتباط است . بعضی از حادثه های دوران کودکی کاملا با وقایع جوانی وی در ارتباط اند و بعضی دیگر تنها برای موضوع کامل داستان در بازی گذاشته شده اند . جذابیت داستان Her Story در اینجاست که دائما اطلاعاتی گنگ را در اختیارتان می گذارد و چیدمان این اطلاعات فقط و فقط به خودتان بستگی دارد . فرق بزرگ Her Story با دیگر بازی ها اینجاست که شما را در نقش کارآگاهی متبحر قرار نمی دهد بلکه می خواهد به شما احساس زیرکی بدهد . همین احساس زیرکی است که باعث می شود کاربر همواره بازی را با وجود اینکه گاهی از آن خسته و یا عصبی می شود ، ادامه دهد .

  • توجه در مورد بازی HER Story apk

 
برای بازی Her Story باید زبان انگلیسی شما تا حدی قوی باشد که بتوانید تقریبا مطالب بازی را فهمیده و بازی را ادامه دهید و در ضمن برای معرفی بازی از توضیحات دیجیاتو نیز استفاده شده است . بازی کاملا آفلاین بوده و نیازی به اینترنت ندارد .

 

  • آموزش نصب و اجرای بازی Her Story Apk :

ابتدا فایل اصلی و اندرویدی بازی را دانلود و بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و سپس فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه ی com.MrSamBarlow.HerStoryGame را بر روی مموری گوشی اسمارت خود در مسیر Android/obb کپی کنید و در نهایت بازی را اجرا کرده و از بازی زیبای داستان او لذت ببرید .

  • لینک دانلود بازی HER Story apk

دانلود بازی داستان او برای اندروید                    دانلود بازی ماجراجویی داستان او اندروید                    دانلود بازی کشف قتل داستان او برای اندروید

  • تصاویری از بازی HER Story apk

 her story apk freeher story android free downloadداستان او کشف قتل همسر اندرویدداستان او برای اندروید دانلود رایگان