آموزش اجرای بازی کلش اف کلنز

برای اجرای بازی کلش اف کلنز شما این را بدانید Clash Of Clans یک بازی اعتیاد آور است که در آن یک پایگاه را ایجاد می کنید، از آن محافظت می کنید، نیروهای نظامی را آموزش می دهید و به دیگران حمله می کنید. همانطور در اجرای بازی کلش اف کلنز منابع بیشتری از طلا و اکسیر دریافت می کنید، پایه شما بزرگتر و بهتر خواهد شد! در اینجا یک روش آسان و ساده برای تبدیل شدن به یک بازیکن Clash of Clans با تجربه است.

روش اجرای بازی کلش اف کلنز 1

1. پایه خود را بالا بیاورید و اجرا کنید اولویت اول این است که پایگاه خود را بیشتر دفاعی کنید، بنابراین گنجینه های خود را نگیرید. تمرکز بر تلاش برای گرفتن شهرستان خود را در مرکز پایه خود را به طوری که سخت است برای مراقبت از شما.

روش اجرای بازی کلش اف کلنز 22. برو به فروشگاه، اقلامی که برای محافظت از پایگاه شما تحت عنوان "دفاع" هستند. دفاع مقدماتی خوب دیوارها و ملات است. اگر این کارها را دارید، بیشتر احتمال دارد کسی دیگری داشته باشید و زمان خوبی را صرف کنید. دیوارها بسیار بهتر هستند و بنابراین مطمئن شوید که می توانید آن را در اسرع وقت انجام دهید.

روش اجرای بازی کلش اف کلنز 3

3. از آنجا که در ابتدا منابع محدودی دارید، تنها مهمترین ساختمانها را دارید. عالی است اگر بتوانید از سالن شهر، ذخیره سازی (ها) و ذخیره سازی (ها) محافظت کنید. ساختمان ها و ساختمان های ارتش را بیرون بکشید. همچنین سعی نکنید دیوارها را در اطراف همه چیز قرار دهید. بهتر است دیوارهای ضخیم تر از یک خط بزرگ داشته باشید.

روش اجرای بازی کلش اف کلنز 4

4. طلا، اکسیر و جواهرات خود را با عقل بکشید. آنها را هدر ندهید، به خصوص جواهرات آنها، زیرا آنها در عرضه کم هستند. جواهرات خود را صرف نکنید! آنها را برای یک کلبه سازنده دیگر ذخیره کنید!

استفاده از جواهرات خود را برای ساخت کلبه سازنده. همه اینها وسوسه انگیز است، اما نه. بعدا به جواهرات خود نیاز دارید.

در این آموزش، 5 جادوگر داده می شود تا پایه را نابود کند. اگر شما فقط از دو استفاده می کنید، دیگر 3 نفر در اردوگاه ارتش دارید. این در شهر روستای 1 شماست که شما معمولا بعدا در بازی نمی دانید.

کارآمد ترین راه برای صرف جواهرسازی این است که در کلبه های سازندگان و نیز برج های چندگانه و دیگر دفاع ها در یک زمان سرمایه گذاری کنید.

در ابتدا برای ذخیره سازی طلا یا اکسیر اضافی صرف نمی کنید زیرا شما به آن نیاز ندارید.

روش اجرای بازی کلش اف کلنز 5

5. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از پول واقعی استفاده کنید تا در بازی پیشرفت کنید. شما می توانید جواهرات بیشتری را با پول واقعی خریداری کنید. [1]

راه های دیگری برای گرفتن جواهرات بیش از صرف پول وجود دارد. بنابراین شما نمی خواهید پول خود را صرف کنید، نگران نباشید. شما می توانید جواهرات را هنگامی که درختان و موانع را از منطقه اطراف پایه خود را حذف کنید.

آموزش اجرای بازی کلش اف کلنز بر روی اندروید.