دانلود رایگان Holoo برنامه حساب و کتاب هلو اندروید

 دانلود آپدیت جدید برنامه هلو اندروید حساب کتاب روزانه 

دانلود بازی موزیک اندروید کلیک کنید

Holoo 3.0.1 هلو یک نرم افزار اندروید است که با محیط ساده و آسانش به شما این امکان را میدهد تا حساب و کتاب روزانه خود را نوشته و کل خرج و مخارج روزانه , ماهانه , سالانه و ... خود را در دست داشته باشید و دیگر فکر این نباشید که کجا خرج کردید و چرا کم آوردید . با استفاده از نرم افزار حساب و کتاب روزانه فارسی هلو اندروید امکان درج تاریخ وام یا چک و ... را نیز داشته باشید تا در اسرع وقت بتوانید جهت پرداخت یا برداشت اقدام نمایید و امیدوارم که از این برنامه زیبای حساب و کتاب اندروید خوشتون بیاد .

برنامه حسابو کتاب روزانه اندروید فارسی هلو

مطمئنا تمام کسانی که سر و کارشان حتی فقط مقداری بسیار اندک با حساب و کتاب های دفتری و اداری و حسابداری است یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری یعنی هلو را می شناسند . حالا مژده به کاربران و دوستداران این نرم افزار که نسخه آندرویدی این نرم افزار که یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های حسابداری در ایران است و توسط گروه شرکت های طرفه نگار،بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری ایران با همکاری شرکت راه آفتاب به بازار ارائه شده است نیز ساخته شد . نرم افزار حسابداری شخصی هلو ارائه شده توسط گروه شرکت های طرفه نگار، بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری درایران به همراه امکانات متنوع اين دغدغه شما را بر طرف مي نمايد .
نرم افزار حسابداری شخصی هلو اندروید در جشنواره نرم افزارهای موبایل ایران مورد تقدیر قرار گرفته و همچنین در گروه ابزارها به عنوان برترین اپلیکیشن از نگاه مردم انتخاب گردیده است.
این محصول امکان کنترل تمامی هزینه ها، درآمد ها و مشاهده گزارشات متنوع را برای کاربران آن فراهم نموده و تلفن همراه هوشمند شما را تبدیل به یک کیف پول الکترونیک می نماید . این برنامه کم حجم و دارای امکانات زیر می باشد .

  • ویژگی های نرم افزار Holoo  :

درج وام با عنوان وام گیرنده یا پرداخت کننده

اقساط وام را بصورت سیستمی تعریف میکند

یادآوری اقساط به هنگام سر رسید آنها

وام واقساط خود را بصورت اکسل برای دیدن در کامپیوتر ذخیره کنید

گزارش اقساطو هم میتونید بگیرید

امکان backup برداشتن از کل حساب و کتاب ها در روی مموری گوشی

امکان backup برداشتن بصورت word در روی مموری 

  • تصاویری از محیط نرم افزار Holoo  :

نرم افزار حساب و کتاب شخصی فارسی هلوبرنامه حسابو کتاب فارسی هلوحساب و کتاب روزانه فارسی اندروید هلو

 

 

  • لینک دانلود مستقیم
حجم :2.4مگابایت