Delet Massege Telegram روش حذف پیام ارسال شده تلگرام اندروید

Delet Massege Telegram روش حذف پیام ارسال شده تلگرام اندروید

Delet Massege Telegram بر روی گوشی های اندروید، خب دوستان اگه برای دوستان خود پیامی در مسنجر تلگرام ارسال کردید و نمی خواهید او مشاهده کند، باید پیام ارسال شده رو از داخل گفتگوی دوستتون پاک کنید تا دوستتون اونو مشاهده نکنه و برای این کار مراحلی رو که در پایین بهش اشاره کردیمو ادامه بدید تا کار Delet Massege Telegram به راحتی انجام داده باشید.

حذف پیام ارسال شده در تلگرام

خب دوستان برای حذف پیام ارسال شده در تلگرام ابتدا برنامه مسنجر خود را از داخل برنامه های موجود بر روی گوشی خود انتخاب و اجرا کنید.

روش حذف مسیج در تلگرام

خب بعد از اجرا کردن پیامرسان تلگرام خود، چتی را که می خواهید پیامش را حذف کنید باز کنید و البته اینم در نظر داشته باشید که پیام های ارسال شده را تا 48 ساعت می توان حذف کرد.

حذف پیامک ها در تلگرام

خب حالا پیامی را که می خواهید از چت مورد نظر حذف کنید را پیدا کرده و با نگه داشتن انگشت روی آن، پنجره پاپ آپ جدید باز می شود.

پنجره باز شده پیام تلگرام

در پنجره باز شده بر روی نماد سظل آشغال کلیک کنید، یک پیام تایید باز می شود.

مسنجر تلگرام روش حذف پیام

خب حالا اگه روی کلمه تایید کلیک کنید پیام تلگرام فقط از روی مسنجر شما حذف می شود و اگر می خواهید از روی مسنجر دوستتونم حذف بشه، باید مربع خالی موجود در صفحه باز شده رو نیز تیک بزنید، تا بعد زدن کلمه تایید پیام کلا از مسنجر هر دو حذف شود.

حذف رایگان پیام تلگرام

خب اینم روش Delet Massege Telegram ویژه گوشی های اندرویدی.