آموزش هک کلش اف کلنز در اندروید Hack Clash of Clans on Android

Hack Clash of Clans on Android چگونه به هک حمله از قبیله در اندروید اقدام کنیم؟اگر شما در تلاش برای تکمیل (Clash of Clans COC) بوده اید، ممکن است قبلا متوجه شده باشید که مراحل بعدی بازی نیازمند صبر زیادی است. این می تواند روزها، ماهها یا حتی سالها طول بکشد! به عنوان وسوسه انگیز به نظر می رسد، هک آنلاین توصیه نمی شود. بعضی ها می گویند که سرور های COC هر دقیقه پنج دقیقه اطلاعات بازی آنلاین را همگام سازی می کنند و اختلافات ناشی از هک شدن می توانند حساب شما را قفل کنند. اگر قصد بازی آنلاین دارید، بسیار مراقب باشید. توصیه می شود از تقلب در حالت آفلاین یا در سرور شخصی خود استفاده کنید.

آموزش هک رایگان

ابزار هک حمله Clash of Clans را به کامپیوتر خود دانلود کنید. شما می توانید برای این ابزار هک اینترنت جستجو کنید و بسیاری از وب سایت های تبلیغاتی را پیدا خواهید کرد. یکی را انتخاب کنید که اخیرا توسط بازیکنان Clash of Clans مورد استفاده و امتیاز قرار گرفته است. اگر قصد بازی آنلاین دارید، اطمینان حاصل کنید نسخه آنلاین این ابزار هک را دانلود کنید.

آموزش هک آنلاین کلش

گوشی آندرویدی خود را با استفاده از کابل USB به Pc خود وصل کنید. البته اول هک را دریافت کرده و بعد گوشی android را وصل کنید.

هک کلش اف کلنز

برنامه تقلب را باز کرده و حالا شما باید برای اینکه برنامه هک مدل گوشی شما را ساپورت کند منتظر بمانید. این برنامه دستگاه شما را برای سیستم عامل خود اسکن کرده و اطمینان حاصل خواهد کرد که این بازی قبلا نصب شده است.

روش هک کلش

مقدار جواهرات، اکسیر و سکه هایی را که می خواهید وارد کنید. سه جعبه وجود دارد که می توانید اعداد را وارد کنید. شما می توانید تا زمانی که جعبه پر است، تا آنجا که می خواهید قرار دهید. اینها منابع هستند که به حساب شما افزوده می شود.

روش رایگان افزایش جم

 

دکمه دریافت آن را فشار دهید. این چند دقیقه طول خواهد کشید، اما اکنون منابع به حساب شما افزوده می شود.

کلی جم رایگان

Clash of Clans را روی گوشی Android خود باز کنید. شما باید تمام جواهرات، سکه ها و اکسیرها را در موجودی خود ببینید. برو جلو و شروع به خرید وسایل ها بکن! برخی می گویند که شما فقط پنج دقیقه برای خرید چیزها قبل از Clash of Clans اختلافات را دریافت خواهید کرد، اما این تایید نشده است.

یه عالمه اکسیر

اجتناب از "هک ابزار آنلاین". آنها معمولا شما را به تکمیل یک نظرسنجی می اندازند که ادعا می کند برای اهداف "تأیید انسانی" است؛ این فقط یک راه برای افزایش ترافیک کسب درآمد برای نظرسنجی های کسب درآمد است. همچنین از ابزارهای هک که نیاز به نصب برنامه ها به عنوان "تأیید انسانی" را دارند اجتناب کنید. آنها همچنین برای افزایش ترافیک کسب درآمد از کسب درآمد از برنامه های تبلیغاتی و بازی ها استفاده می شوند. مرورگر دستگاه نمی تواند تعیین کند چه برنامه هایی روی دستگاه دارند، چه دستگاه در حال اجرا است یا فایل ها داخل دستگاه.

همه بی نهایت

روش دریافت منابع اضافی در یک سرور خصوصی

برنامه کاربردی میزبان را دریافت کنید. اگر دستگاه شما ریشه نداشته باشد، این برنامه کار نخواهد کرد. برای آماده سازی دستگاه خود برای اتصال به یک سرور خصوصی، از Android خود ریشه یابید. ریشه برداری شامل دانلود نرم افزاری است که به شما کمک می کند محدودیت های خاصی را که سازنده بر روی اندروید خود قرار می دهد را حذف کنید. همچنین گارانتی شما را خالی می کند، پس آگاه باشید.

روش دریافت منابع

برنامه ویرایشگر میزبان را باز کنید. شما می توانید از Host Editor برای اتصال به یک آدرس IP خاص سرور استفاده کنید. دکمه "+ اضافه کردن میزبان" را در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. این یک منو ایجاد می کند که از شما می خواهد آدرس IP و نام میزبان را وارد کنید. جستجو در سرورهای خصوصی Clash of Clans را جستجو کنید و بعد از ورود به "Hostname" وارد IP سرور شوید.

هک کلش اندروید
میزبان را ذخیره کنید. این به شما این امکان را می دهد که هر زمان که بخواهید به سرور خصوصی بسادگی متصل شوید. پس از ذخیره میزبان، می توانید به صفحه اصلی خود بازگردید.
انواع هک بازی کلش برای اندروید
حذف Clash of Clans. برای این هک برای کار، شما باید پس از صرفه جویی در سرور میزبان بازی را حذف کنید. پس از اتمام حذف، شما باید بازی را دوباره دانلود کنید، اما زمانی که شما باید به سرور خصوصی متصل شوید. شما نمی توانید از ذخیره داده های قدیمی در یک سرور خصوصی استفاده کنید، اما سرور جدیدی که به آن ملحق می شوید، ممکن است محدودیت منابع بالا یا میزان بالای پرکردن منابع داشته باشد. مجازات برای پیوستن به سرور خصوصی با تنظیمات مختلف وجود ندارد.